Co je štěstí

  • 68 000 Kč cílem
  • 219 Kč vybráno
  • 1 člověk přispěl
0 %

O projektu

Emma Králová je mladá žena, žijící pro svou práci. Cítí, že jí utíká čas ke splnění svého snu. Jejím snem je totiž být matkou. Kvůli zdravotním problémům to však nebude mít jednoduché. Jak najít bez nějakých trapných situací vhodného otce a jak to zařídit, když jí k tomu všemu chtějí povýšit?

Cesta ke splnění Emina snu bude dlouhá, nesnadná a místy i bolestivá. Oporou jí však bude její bratr dvojče a nejlepší kamarádka lomeno spolubydlící. Všichni kolem ní mají na její dosavadní způsob života různé názory a ona sama si musí ujasnit, jakým směrem půjde.

Co když jí do toho všeho ještě vstoupí ten Pravý? A co je vlastně štěstí?

Ke stažení

Adriana Jirkovská

Je mi 26 let. Mám vystudovanou Vysokou školu finanční a správní, marketingová komunikace. Jsem tedy inženýrka ekonomie. Od malinka miluji knihy a později se přidala i láska k historii a cestování. V současné době pracuji jako prodavačka v obchůdku se spodním prádlem. Svou tvorbu jsem zkoušela uveřejňovat i na stránkách pište povídky.

Všichni přispěvatelé projektu

Anonymní přispěvatelé projektu

18.9.2015 Anonym 219 Kč 1× Kniha s podpisem

Jak to funguje?

Vyberte si z nabízených možností. Pošlete finanční příspěvek nebo zvolte některou z odměn a podpořte projekt jejím předplatným.

K jednomu projektu lze nakoupit více položek najednou a zaplatit jednou platbou.

Rychlá nápověda

Pokud se na projekt vybere dostatek peněz, obdržíte vámi vybranou odměnu.

Pokud nebude splněna cílová částka, peníze obratem vrátíme na váš účet (platí pro přímé finanční příspěvky i pro příspěvky formou předplacené odměny).

Autor projektu

Přihlaste se

Jste tady poprvé?

Rychlá a jednoduchá registrace vám usnadní nákupy na Knižním startéru. Zároveň získáte přehled o projektech, které jste podpořili.
Registraci doporučujeme, ale můžete nakupovat i bez ní.

Nedaří se mi přihlásit