Jak založit projekt

Chcete vydat knihu? Máte zajímavý materiál, ale chybí vám finance? Využijte náš knižní startér, zkuste zaujmout a získat potřebnou podporu. Jak na to?

Sdělte nám informace o vašem záměru a částku, kterou potřebujete k realizaci. Vyhodnotíme váš projekt a pokud projde interním schválením, zařadíme ho do aktuálního přehledu na knižním startéru. Celý proces založení nabídky a aktivace finanční brány je dokončen během 2 - 5 dní.

  • kontaktujte nás na mail projekty@knizni-starter.cz
  • sdělíme další postup
  • projekty vybírá a nabídku zakládá tým knižního startéru

Přihlaste se

Jste tady poprvé?

Rychlá a jednoduchá registrace vám usnadní nákupy na Knižním startéru. Zároveň získáte přehled o projektech, které jste podpořili.
Registraci doporučujeme, ale můžete nakupovat i bez ní.

Nedaří se mi přihlásit

Návody

Knižní startér

Doporučujeme

Jak chutná Mozart?

Sedmá kniha skladatele a spisovatele Richarda Pachmana představuje povídky a zamyšlení o cestě k harmonii a ke štěstí. Autor zpracovává řadu duchovních i životních témat, jako například ohleduplnost, nutnost neodkládání věcí na „až jednou”, úctu k přírodě, setkání jako obohacení našich životů, radost z každého dne, zdravou sebelásku, dětský a pohled na svět, negativní dopad strachu na náš život, lásku jako komunikační prostředek a podobně. Prostřednictvím krátkých příběhů a povídek ze svého života i ze světa kolem předkládá inspiraci, jak najít harmonickou cestu života, jak otevřít své srdce lásce i novým setkáním a jak si správně přát splnění našich snů. Spolu s knihou vyjde i audiokniha namluvená autorem.

  • 18 749 Kč vybráno
  • 21 lidí přispělo
  • 15 dní do konce
34 %