Uspěl jsem, co teď

Podařilo se vybrat cílovou částku? Gratulujeme! Během několika dní po ukončení nabídky vám zašleme vyhodnocení projektu. Následovat bude vyplacení 75 % cílové částky s odečtením naší provize (pronájem platební brány a prostoru na knizni-starter.cz). Provize činí 8 % z celkové částky. Vystavíme vám fakturu Jako doklad o úhradě provize. Zbytek, tedy 25 %, bude následovat po ukončení dodávky všech zakoupených položek (odměn). K dispozici tak budete mít celou vybranou částku sníženou pouze o sjednanou provizi pro knizni-starter.cz

  • vyhodnocení úspěšného projektu
  • vyčíslení provize ve výši 8 % z celkové vybrané částky
  • vyplacení 75 % vybrané částky snížené o dohodnutou provizi + faktura jako doklad
  • vyplacení zbývajících 25 % po ukončení dodávek všech objednaných položek

Výše vybrané finanční podpory u jednotlivých projektů je pouze orientační. Konto projektu se navyšuje ihned po provedení objednávky a není tak zohledněno případné neproplacení některých objednávek. Skutečná výše vybraných prostředků je součástí závěrečného vyúčtování.

Modelový příklad

Žádali jste pro svůj projekt podporu ve výši 100.000 Kč a cílovou částku se podařilo vybrat. Během několika dní vám zašleme celkové vyhodnocení projektu. Bezprostředně poté bude následovat vyplacení 75 % vybrané částky snížené o sjednanou 8% provizi. 75.000 Kč (75 %) – 8.000 Kč (provize 8 %) = 67.000 Kč na váš účet. Jako doklad na úhradu provize vám vystavíme fakturu. Zbývajících 25.000 Kč (25 %) zašleme na váš účet, jakmile bude dokončena dodávka všech objednaných položek. Celkem vám proplatíme 92.000 Kč.

Přihlaste se

Jste tady poprvé?

Rychlá a jednoduchá registrace vám usnadní nákupy na Knižním startéru. Zároveň získáte přehled o projektech, které jste podpořili.
Registraci doporučujeme, ale můžete nakupovat i bez ní.

Nedaří se mi přihlásit

Návody

Knižní startér

Doporučujeme

Jak chutná Mozart?

Sedmá kniha skladatele a spisovatele Richarda Pachmana představuje povídky a zamyšlení o cestě k harmonii a ke štěstí. Autor zpracovává řadu duchovních i životních témat, jako například ohleduplnost, nutnost neodkládání věcí na „až jednou”, úctu k přírodě, setkání jako obohacení našich životů, radost z každého dne, zdravou sebelásku, dětský a pohled na svět, negativní dopad strachu na náš život, lásku jako komunikační prostředek a podobně. Prostřednictvím krátkých příběhů a povídek ze svého života i ze světa kolem předkládá inspiraci, jak najít harmonickou cestu života, jak otevřít své srdce lásce i novým setkáním a jak si správně přát splnění našich snů. Spolu s knihou vyjde i audiokniha namluvená autorem.

  • 18 749 Kč vybráno
  • 21 lidí přispělo
  • 15 dní do konce
34 %