O projektu

Knizni-starter.cz je zajímavá alternativa pro všechny, kdo si chtějí splnit sen a vydat knihu s pomocí a podporou svých fanoušků.

Netradiční forma předprodeje a doprovodných balíčků přináší možnost získat něco navíc oproti obyčejnému nákupu v běžném knihkupectví. Dopřejte si skvělý pocit, že jste stáli u zrodu něčeho výjimečného a poskytli podporu konkrétnímu autorovi či záměru. Knihu budete mít ve svých rukou jako první, s podpisem autora nebo jiným vámi zvoleným bonusem. Knizni-strater.cz je šancí, jak nebýt pouhým čtenářem, ale aktivně se zapojit do krásného tvůrčího procesu.

Projekt nepředstavuje jen způsob, jak knihu vydat, ale jedná se i o formu prodeje. Na stránkách startéru se budete setkávat se známými osobnostmi i talentovanými začínajícími autory - tak proč i jim nedat šanci?

Přihlaste se

Jste tady poprvé?

Rychlá a jednoduchá registrace vám usnadní nákupy na Knižním startéru. Zároveň získáte přehled o projektech, které jste podpořili.
Registraci doporučujeme, ale můžete nakupovat i bez ní.

Nedaří se mi přihlásit

Návody

Knižní startér

Doporučujeme

Jak chutná Mozart?

Sedmá kniha skladatele a spisovatele Richarda Pachmana představuje povídky a zamyšlení o cestě k harmonii a ke štěstí. Autor zpracovává řadu duchovních i životních témat, jako například ohleduplnost, nutnost neodkládání věcí na „až jednou”, úctu k přírodě, setkání jako obohacení našich životů, radost z každého dne, zdravou sebelásku, dětský a pohled na svět, negativní dopad strachu na náš život, lásku jako komunikační prostředek a podobně. Prostřednictvím krátkých příběhů a povídek ze svého života i ze světa kolem předkládá inspiraci, jak najít harmonickou cestu života, jak otevřít své srdce lásce i novým setkáním a jak si správně přát splnění našich snů. Spolu s knihou vyjde i audiokniha namluvená autorem.

  • 23 599 Kč vybráno
  • 30 lidí přispělo
  • 2 měsíce do konce
42 %