O projektu

Knizni-starter.cz je zajímavá alternativa pro všechny, kdo si chtějí splnit sen a vydat knihu s pomocí a podporou svých fanoušků.

Netradiční forma předprodeje a doprovodných balíčků přináší možnost získat něco navíc oproti obyčejnému nákupu v běžném knihkupectví. Dopřejte si skvělý pocit, že jste stáli u zrodu něčeho výjimečného a poskytli podporu konkrétnímu autorovi či záměru. Knihu budete mít ve svých rukou jako první, s podpisem autora nebo jiným vámi zvoleným bonusem. Knizni-strater.cz je šancí, jak nebýt pouhým čtenářem, ale aktivně se zapojit do krásného tvůrčího procesu.

Projekt nepředstavuje jen způsob, jak knihu vydat, ale jedná se i o formu prodeje. Na stránkách startéru se budete setkávat se známými osobnostmi i talentovanými začínajícími autory - tak proč i jim nedat šanci?

Přihlaste se

Jste tady poprvé?

Rychlá a jednoduchá registrace vám usnadní nákupy na Knižním startéru. Zároveň získáte přehled o projektech, které jste podpořili.
Registraci doporučujeme, ale můžete nakupovat i bez ní.

Nedaří se mi přihlásit

Návody

Knižní startér

Doporučujeme

Třináctá komnata

Co se stane, když smícháte matku, jež strávila patnáct let doma vychováváním svých čtyř dětí a skrytou dračici s nevyužitým potenciálem? Vznikne román. A ne jen tak ledajaký. Dosti pikantní, místy akční, strhující, vášnivý, divoký, psychologický, s velmi náročným hlavním hrdinou Anthony Le Blancem, který skrývá nejedno bolestné tajemství. Poradí si Elisa s jeho náročnou povahou, zvláště když odhalí jeho pravou tvář? Je svoboda víc než láska?

  • 11 300 Kč vybráno
  • 30 lidí přispělo
  • 4 dni do konce
13 %