Kdo za tím stojí

Projekt knižního startéru vznikl ve spolupráci zakladatelů Knihovnice.cz (Slevkupectvi.cz, Autorské weby atd.) a Piste-povidky.cz

Knihovnice.cz je rozsáhlým literárním serverem plným recenzí a zajímavých informací. Kromě propojení nejvýznamnějších nakladatelství s nezávislými recenzenty poskytuje také servis v podobě zpráv a zajímavostí ze světa literatury, upoutávek na nejrůznější novinky, akce, autogramiády apod. Server Knihovnice.cz vznikl v roce 2004 a o čtyři roky později byla realizována myšlenka na založení stejnojmenného nakladatelství. Součástí aktivit je i prodejní kanál Slevkupectvi.cz a projekt autorských webů.

Portál Pište-povídky.cz je ojedinělý ambiciózní projekt, který vznikl v polovině roku 2007 na podporu amatérských literárních tvůrců. Cílem projektu Pište-povídky.cz je poskytnout autorům reflexi vlastní literární tvorby například prostřednictvím hodnocení či komentářů a zároveň nabídnout prostor pro prezentaci tvorby. Literárně - komunitní portál Pište-povídky.cz je určen pro všechny, které psaní zkrátka baví, ale i pro ty, kteří mají v rámci své literární tvorby ty nejvyšší ambice.

Přihlaste se

Jste tady poprvé?

Rychlá a jednoduchá registrace vám usnadní nákupy na Knižním startéru. Zároveň získáte přehled o projektech, které jste podpořili.
Registraci doporučujeme, ale můžete nakupovat i bez ní.

Nedaří se mi přihlásit

Návody

Knižní startér

Doporučujeme

Masajové krev a mlíko

Literární cestopis spisovatelky Věry Noskové a jejího syna Tomáše o měsíčním putování po krásné a chudé Tanzánii. Viděli a zažili hory i moře, národní parky a poznali zblízka život autentických Masajů. S kamarádkou Martinou Gogaisslovou uspořádali sbírku, aby mohli obdarovávat hlavně tanzánské děti.
Kniha bude mít kolem 300 stran a pevnou vazbu s lamino potahem a vyjde v září 2017.

  • 51 100 Kč vybráno
  • 22 lidí přispělo
  • 2 měsíce do konce
62 %