Kdo za tím stojí

Projekt knižního startéru vznikl ve spolupráci zakladatelů Knihovnice.cz (Slevkupectvi.cz, Autorské weby atd.) a Piste-povidky.cz

Knihovnice.cz je rozsáhlým literárním serverem plným recenzí a zajímavých informací. Kromě propojení nejvýznamnějších nakladatelství s nezávislými recenzenty poskytuje také servis v podobě zpráv a zajímavostí ze světa literatury, upoutávek na nejrůznější novinky, akce, autogramiády apod. Server Knihovnice.cz vznikl v roce 2004 a o čtyři roky později byla realizována myšlenka na založení stejnojmenného nakladatelství. Součástí aktivit je i prodejní kanál Slevkupectvi.cz a projekt autorských webů.

Portál Pište-povídky.cz je ojedinělý ambiciózní projekt, který vznikl v polovině roku 2007 na podporu amatérských literárních tvůrců. Cílem projektu Pište-povídky.cz je poskytnout autorům reflexi vlastní literární tvorby například prostřednictvím hodnocení či komentářů a zároveň nabídnout prostor pro prezentaci tvorby. Literárně - komunitní portál Pište-povídky.cz je určen pro všechny, které psaní zkrátka baví, ale i pro ty, kteří mají v rámci své literární tvorby ty nejvyšší ambice.

Přihlaste se

Jste tady poprvé?

Rychlá a jednoduchá registrace vám usnadní nákupy na Knižním startéru. Zároveň získáte přehled o projektech, které jste podpořili.
Registraci doporučujeme, ale můžete nakupovat i bez ní.

Nedaří se mi přihlásit

Návody

Knižní startér

Doporučujeme

Třináctá komnata

Co se stane, když smícháte matku, jež strávila patnáct let doma vychováváním svých čtyř dětí a skrytou dračici s nevyužitým potenciálem? Vznikne román. A ne jen tak ledajaký. Dosti pikantní, místy akční, strhující, vášnivý, divoký, psychologický, s velmi náročným hlavním hrdinou Anthony Le Blancem, který skrývá nejedno bolestné tajemství. Poradí si Elisa s jeho náročnou povahou, zvláště když odhalí jeho pravou tvář? Je svoboda víc než láska?

  • 11 300 Kč vybráno
  • 30 lidí přispělo
  • 4 dni do konce
13 %