Kdo za tím stojí

Projekt knižního startéru vznikl ve spolupráci zakladatelů Knihovnice.cz (Slevkupectvi.cz, Autorské weby atd.) a Piste-povidky.cz

Knihovnice.cz je rozsáhlým literárním serverem plným recenzí a zajímavých informací. Kromě propojení nejvýznamnějších nakladatelství s nezávislými recenzenty poskytuje také servis v podobě zpráv a zajímavostí ze světa literatury, upoutávek na nejrůznější novinky, akce, autogramiády apod. Server Knihovnice.cz vznikl v roce 2004 a o čtyři roky později byla realizována myšlenka na založení stejnojmenného nakladatelství. Součástí aktivit je i prodejní kanál Slevkupectvi.cz a projekt autorských webů.

Portál Pište-povídky.cz je ojedinělý ambiciózní projekt, který vznikl v polovině roku 2007 na podporu amatérských literárních tvůrců. Cílem projektu Pište-povídky.cz je poskytnout autorům reflexi vlastní literární tvorby například prostřednictvím hodnocení či komentářů a zároveň nabídnout prostor pro prezentaci tvorby. Literárně - komunitní portál Pište-povídky.cz je určen pro všechny, které psaní zkrátka baví, ale i pro ty, kteří mají v rámci své literární tvorby ty nejvyšší ambice.

Přihlaste se

Jste tady poprvé?

Rychlá a jednoduchá registrace vám usnadní nákupy na Knižním startéru. Zároveň získáte přehled o projektech, které jste podpořili.
Registraci doporučujeme, ale můžete nakupovat i bez ní.

Nedaří se mi přihlásit

Návody

Knižní startér

Doporučujeme

Jak chutná Mozart?

Sedmá kniha skladatele a spisovatele Richarda Pachmana představuje povídky a zamyšlení o cestě k harmonii a ke štěstí. Autor zpracovává řadu duchovních i životních témat, jako například ohleduplnost, nutnost neodkládání věcí na „až jednou”, úctu k přírodě, setkání jako obohacení našich životů, radost z každého dne, zdravou sebelásku, dětský a pohled na svět, negativní dopad strachu na náš život, lásku jako komunikační prostředek a podobně. Prostřednictvím krátkých příběhů a povídek ze svého života i ze světa kolem předkládá inspiraci, jak najít harmonickou cestu života, jak otevřít své srdce lásce i novým setkáním a jak si správně přát splnění našich snů. Spolu s knihou vyjde i audiokniha namluvená autorem.

  • 18 749 Kč vybráno
  • 21 lidí přispělo
  • 15 dní do konce
34 %