U nás na greenu

  • 35 000 Kč cílem
  • 928 Kč vybráno
  • 3 lidé přispěli
2 %

O projektu

Během svého dlouholetého působení v reklamní branži jsem narazil na mnoho lidiček s velmi originálními rysy či životními postoji, které se mi zapsaly kamsi do podvědomí a čekaly na svou příležitost. Ta přišla s nápadem zápletky z golfového prostředí z první poloviny devadesátých let minulého století. Vznikl oddechový, zábavný koktejl s netradičním námětem i figurami, v němž děj posouvá dopředu hravý kolorit malých příběhů, průpovídek, nebo dokonce veršíků. A kde i ty nejbizarnější zápletky mohou mít původ v realitě.
Spolu se známým kreslířem a humoristou Zdeňkem Hofmanem jsme pro vás vytvořili svěží dílko pro chvíle odpočinku, u něhož zapomenete na své starosti a třeba si nakonec řeknete, že je vám na světě v porovnání s některými hrdiny příběhu celkem fajn.

Pouze zde na knižním startéru je možné společně s knihou objednat i limitovanou edici hrnků a plakátů s kresbami Zdeňka Hofmana.

Nakladatelství Pan nakladatel

Aleš Dudek

Aleš Dudek se narodil ve Štíru na sklonku šedesátých let (12. 11. 1969). Již jako teenager psal skeče a drobné výstupy, uváděl hudební i jiné programy, pokoušel se o poezii, překládal a přebásňoval písňové texty. V té době trávil také hodně času v zájmovém zařízení pro mládež, kde načerpal inspiraci ke své prvotině STANICE aneb Pionýři v Čechách (2001).

Velmi blízko měl vždy k muzice a filmu - už na konci osmé třídy založil s kamarády u příležitosti natočení animovaného příběhu POLAS, dnes úspěšné pražské videostudio, v němž stále působí. Jeho literárním vzorem je mistr vybroušeného stylu Raymond Chandler.

Ve svém volnu sbírá modely vláčků, má blízko k ezoterice, oblíbil si Itálii, tenis, campari, jihoamerické rumy a absolutně nepraktické vozy. Sleduje filmovou tvorbu i divadelní scénu, je příznivcem Švandova divadla na Smíchově.

Všichni přispěvatelé projektu

8.3.2016 Jan Maxián 199 Kč 1× Kniha

Anonymní přispěvatelé projektu

9.3.2016 Anonym 500 Kč finanční dar
8.3.2016 Anonym 229 Kč 1× Kniha s autogramem

Jak to funguje?

Vyberte si z nabízených možností. Pošlete finanční příspěvek nebo zvolte některou z odměn a podpořte projekt jejím předplatným.

K jednomu projektu lze nakoupit více položek najednou a zaplatit jednou platbou.

Rychlá nápověda

Pokud se na projekt vybere dostatek peněz, obdržíte vámi vybranou odměnu.

Pokud nebude splněna cílová částka, peníze obratem vrátíme na váš účet (platí pro přímé finanční příspěvky i pro příspěvky formou předplacené odměny).

Přihlaste se

Jste tady poprvé?

Rychlá a jednoduchá registrace vám usnadní nákupy na Knižním startéru. Zároveň získáte přehled o projektech, které jste podpořili.
Registraci doporučujeme, ale můžete nakupovat i bez ní.

Nedaří se mi přihlásit