Labyrintem ženské duše

  • 32 000 Kč cílem
  • 1 138 Kč vybráno
  • 4 lidé přispěli
3 %

O projektu

Teprve pochopení, co bylo pramenem mé bolesti, mi pomohlo vymanit se z vlastní sebelítosti. Když jsem pochopila, že NEMUSÍM VYHOVOVAT představám druhých. Nebyla to jednoduchá cesta, ale postupně mne přivedla k prožitku sebeúcty a vnitřní svobodě.

A právě o těchto prožitcích, zkušenostech, přáních a cestách jsou mé básnické a prozaické texty.

Básně jsou vyjádřením pocitů mého srdce. Srdce ženy, které hledá souznění se sebou i s druhými. Srdce postupně přijímající a plnící se darem Lásky. O odvaze být sama sebou i za cenu možných ztrát. O Naději, která je hnacím motorem i palivem na cestě k víře v dobro.

Prozaické texty (i některé z uvedených citátů) mi přicházely do pera ve spolupráci s naladěním se na vnitřní napojení na Vesmír, Boha, Universum - nezáleží na slovním vyjádření. Prozaické texty i básně v knize s názvem Labyrintem ženské duše aneb Daleká je cesta k sebeúctě ukazují možnou cestu pro každého, kdo hledá a CHCE najít odpovědi na své otázky. Pro toho, kdo touží vymanit se z labyrintu vnějšího světa, uznávající pouze rozumové hodnoty. Pro toho, kdo chce najít svůj vnitřní „ráj srdce”.

Kniha má 32 stran a obsahuje 8 tematických kapitol - 8 prozaických textů a 8 básní. Publikace je doplněna originálními barevnými ilustracemi od Anny Ponertové.

Besedy - témata

1) Adam a Eva aneb O soužití muže a ženy
2) Cesta od zamilovanosti k Lásce
3) Vztahy - jejich vývoj či zánik na pozadí přijatých programů
4) O Lásce a Svobodě
5) O podstatách Univerzální a Pozemské Lásky
6) O důležitosti jednotlivce
7) Vztahy a jejich ovlivnění sebedůvěrou i strachem z nedokonalosti
8) Srdce a Rozum - o rozdílech i spolupráci

Ke stažení

Knihy na klíč

Chcete vydat vlastní knihu?
Pomůžeme vám od A do Ž.

Služba „Knihy na klíč” vám přináší pohodlnou možnost vydání knihy vlastním nákladem. Můžete mít knížku zcela podle svých představ, ať už tisknete jeden nebo tisíc kusů. Díky našim mnohaletým zkušenostem jsme schopni zajistit nejen vydání knihy a veškeré související služby, ale také distribuci, marketing knihy i propagaci vás jakožto autora. Spolehněte se na naše profesionální služby a vydejte svou „knihu na klíč”!

www.knihy-na-klic.cz

Libuše Magali

Jsem obyčejně neobyčejná žena. Taková, jak se může cítit každá žena, ale i muž. Nezáleží na pohlaví, ale na vnitřním vztahu k sobě. Jsem žena, která se postupně učila žít podle svého srdce, vnímat svá přání a skutečné potřeby. Bez diktátu a představ druhých. Žena, která nedostala žádnou zkušenost zadarmo. O to více si vážím každého poznání. A nejvíce těch, která byla pro mne nejbolestivější. Zrada a zloba těch, kteří se tvářili být mi nejbližšími, dokud jsem hrála jejich hry. Teprve pochopení, co bylo pramenem mé bolesti, mi pomohlo vymanit se z vlastní sebelítosti. Když jsem pochopila, že NEMUSÍM VYHOVOVAT představám druhých. Nebyla to jednoduchá cesta, ale postupně mne přivedla k prožitku sebeúcty a vnitřní svobodě.

Všichni přispěvatelé projektu

19.5.2016 Dana Brašíková 259 Kč 1× CD s texty a hudbou autorky
25.2.2016 David Hofman 160 Kč 1× Kniha s podpisem
24.2.2016 Otakar 160 Kč 1× Kniha s podpisem
24.2.2016 Jan Holejšovský 559 Kč 1× Kniha s podpisem
1× Jóga na Vyšehradě

Jak to funguje?

Vyberte si z nabízených možností. Pošlete finanční příspěvek nebo zvolte některou z odměn a podpořte projekt jejím předplatným.

K jednomu projektu lze nakoupit více položek najednou a zaplatit jednou platbou.

Rychlá nápověda

Pokud se na projekt vybere dostatek peněz, obdržíte vámi vybranou odměnu.

Pokud nebude splněna cílová částka, peníze obratem vrátíme na váš účet (platí pro přímé finanční příspěvky i pro příspěvky formou předplacené odměny).

Autoři projektu

Přihlaste se

Jste tady poprvé?

Rychlá a jednoduchá registrace vám usnadní nákupy na Knižním startéru. Zároveň získáte přehled o projektech, které jste podpořili.
Registraci doporučujeme, ale můžete nakupovat i bez ní.

Nedaří se mi přihlásit