Slunce v dešti

  • 30 000 Kč cílem
  • 0 Kč vybráno
0 %

O projektu

Příběh popisuje dětství děvčete žijící v neharmonické rodině, kde jsou hádky a násilí na denním pořádku. Události a pohledy na ně jsou popisované velmi autenticky z pohledu malého dítěte. Dítěte, které touží po objetí, pohlazení, kterého se mu dostává jen zřídka. Nalézá si tedy únik od reality v paletě barev, kresbách a sportu.
V dospělosti se tyto zkušenosti přemítají i do vztahů a způsobu vnímání života hlavní hrdinky...

Knihy na klíč

Chcete vydat vlastní knihu?
Pomůžeme vám od A do Ž.

Služba „Knihy na klíč” vám přináší pohodlnou možnost vydání knihy vlastním nákladem. Můžete mít knížku zcela podle svých představ, ať už tisknete jeden nebo tisíc kusů. Díky našim mnohaletým zkušenostem jsme schopni zajistit nejen vydání knihy a veškeré související služby, ale také distribuci, marketing knihy i propagaci vás jakožto autora. Spolehněte se na naše profesionální služby a vydejte svou „knihu na klíč”!

www.knihy-na-klic.cz

Petra Lehovcová

Od mala mám ambice tvořit. Přes náčrty tužkou a uhlem plynule přecházím na pastelky, štětce a paletu barev. Nemine mě ani dláto, brusy a práce se dřevem a sklem.
Naposledy je to skládání slov do vět a souvětí, vytvoření příběhu, o který bych se s Vámi chtěla teď podělit.
Nebude to jistě naposledy.

Jak to funguje?

Vyberte si z nabízených možností. Pošlete finanční příspěvek nebo zvolte některou z odměn a podpořte projekt jejím předplatným.

K jednomu projektu lze nakoupit více položek najednou a zaplatit jednou platbou.

Rychlá nápověda

Pokud se na projekt vybere dostatek peněz, obdržíte vámi vybranou odměnu.

Pokud nebude splněna cílová částka, peníze obratem vrátíme na váš účet (platí pro přímé finanční příspěvky i pro příspěvky formou předplacené odměny).

Přihlaste se

Jste tady poprvé?

Rychlá a jednoduchá registrace vám usnadní nákupy na Knižním startéru. Zároveň získáte přehled o projektech, které jste podpořili.
Registraci doporučujeme, ale můžete nakupovat i bez ní.

Nedaří se mi přihlásit